Change
Muslimská obec v Praze
Mír s vámi! Vítejte na stránkách spravovaných Muslimskou obcí v Praze. Stránky přinášejí některé informace o pražské muslimské komunitě, o činnosti Islámského centra v Praze, jeho historii a další aktuality.
Pražské Islámské centrum (Pražská mešita) sdružuje muslimy mnoha národností a je otevřené každému, kdo přichází s dobrým úmyslem, za poznáním a s otevřeným srdcem. Podporuje integraci muslimů v ČR při zachování jejich identity.
Domů K čemu slouží mešita Historie Pražské mešity Jak se chovat v mešitě Kdy je otevřeno Kde nás najdete Kontaktujte nás

Páteční kázání
Publikace
Galerie fotografií
Mešity a modlitebny
v ČR
Halal obchody a
restaurace
Výuka arabštiny
Mezináboženský
dialog
Archív aktivit
Inzerce
Odkazy

Oslava svátku Íd al-Adhá

Vloženo: Čtvrtek, 10. listopad 2011 2:10:55

Oslava svátku Íd al-Adhá

 

Muslimská obec v Praze ve spolupráci se Svazem muslimských studentů v ČR a Islámskou nadací v Praze pořádá v sobotu 12. 11. 2011 (16. dzú l-hidždža 1432 H) od 14 hod. v Pražské mešitě oslavu svátku Íd al-Adhá, která bude obsahovat mj. program pro děti a oběd.

 

حفلة عيد الأضحى المبارك

 

ينظم الإتحاد الإسلامي في براغ  بالتعاون مع اتحاد الطلبة المسلمين في الجمهورية التشيكية و الوقف الإسلامي في براغ حفلة عيد الأضحى المبارك  يوم السبت    16 ذو الحجة 1432 هـ الموافق 12/11/2011م ابتداء من الساعة الثانية ظهراً (14:00) ، والتي ستحوي على برنامج ثقافي وترفيهي يتضمنه غداء.

والدعوة عامة للجميع

 


Časy modliteb
islamstroy.com
Soutěž v pamatování Koránu
Nová brožura "Kdo je Alláh"