Change
Muslimská obec v Praze
Mír s vámi! Vítejte na stránkách spravovaných Muslimskou obcí v Praze. Stránky přinášejí některé informace o pražské muslimské komunitě, o činnosti Islámského centra v Praze, jeho historii a další aktuality.
Pražské Islámské centrum (Pražská mešita) sdružuje muslimy mnoha národností a je otevřené každému, kdo přichází s dobrým úmyslem, za poznáním a s otevřeným srdcem. Podporuje integraci muslimů v ČR při zachování jejich identity.
Domů K čemu slouží mešita Historie Pražské mešity Jak se chovat v mešitě Kdy je otevřeno Kde nás najdete Kontaktujte nás

Páteční kázání
Publikace
Galerie fotografií
Mešity a modlitebny
v ČR
Halal obchody a
restaurace
Výuka arabštiny
Mezináboženský
dialog
Archív aktivit
Inzerce
Odkazy

15. letní kongres

Vloženo: Středa, 18. červenec 2012 10:10:22

 

POZVÁNKA

 

Všeobecný Svaz muslimských studentů a mládeže v ČR Vás zve na 15. letní kongres, který se bude konat v Třebíči v době:  5. 7. 2012 - 7. 7. 2012

 

 

 

Zájemci si mohou přihlásit nejpozději do 24. 6. 2012 přes internetovou stránku Svazu: www.svazmuslim.cz nebo e-mailem: letnikongres@seznam.cz .

 

Místo konání kongresu

GRAND HOTEL

Karlovo nám. 5 , Třebíč

http://www.grand-hotel.cz

Poplatky za kongres:

 Dospělí ………….. ...... 500 Kč

 Děti od 7 do 14 let .........200 Kč

Děti do 7 let .................. zdarma

 

Poznámka :

Doporučujeme účastníkům 15. letního kongresu poslat své děti ve věku 7 – 14 let na dětský islámský tábor, který se bude konat v obci Horní Sokolovec okr. Havlíčkův Brod v době od 2. 7. 2012 do 7. 7. 2012. Bližší informace získáte na e-mailu: detskytabor@centrum.cz .

 


Časy modliteb
islamstroy.com
Soutěž v pamatování Koránu
Nová brožura "Kdo je Alláh"