Change
Muslimská obec v Praze
Mír s vámi! Vítejte na stránkách spravovaných Muslimskou obcí v Praze. Stránky přinášejí některé informace o pražské muslimské komunitě, o činnosti Islámského centra v Praze, jeho historii a další aktuality.
Pražské Islámské centrum (Pražská mešita) sdružuje muslimy mnoha národností a je otevřené každému, kdo přichází s dobrým úmyslem, za poznáním a s otevřeným srdcem. Podporuje integraci muslimů v ČR při zachování jejich identity.
Domů K čemu slouží mešita Historie Pražské mešity Jak se chovat v mešitě Kdy je otevřeno Kde nás najdete Kontaktujte nás

Páteční kázání
Publikace
Galerie fotografií
Mešity a modlitebny
v ČR
Halal obchody a
restaurace
Výuka arabštiny
Mezináboženský
dialog
Archív aktivit
Inzerce
Odkazy

Svátek bude v neděli 19. 8.

Vloženo: Pátek, 17. srpen 2012 15:40:36

Oznamujeme termín Svátku přerušení půstu (Íd al-Fitr) na neděli 19. 8. 2012. Sváteční modlitba pro muslimy z Prahy a okolí bude v 9 hodin ve sportovní hale Slavia Praha, Vladivostocká 10, Praha 10 - Vršovice.

Spojení je tramvají 5, 24 (konečná Kubánské nám.), dále tramvají č. 4, 7 nebo 24, zastávka Kubánské náměstí. Parkování je zde v přilehlých ulicích nebo přímo u haly na placeném parkování (35,- Kč/hod).

Do haly je nutné se zouvat, proto kdo chce ať si s sebou vezme přezůvky. Nezapomeňte také na modlitební kobereček.

Budou zde k dispozici také publikace vydané Muslimskou obcí v Praze a kalendáře s časy modliteb na r. 2012.

Bude také oslava svátku v mešitě, která začne po modlitbě asr (po 17h) v mešitě v Blatské ul. s programem pro děti a obědem.


Časy modliteb
islamstroy.com
Soutěž v pamatování Koránu
Nová brožura "Kdo je Alláh"