Change
Muslimská obec v Praze
Mír s vámi! Vítejte na stránkách spravovaných Muslimskou obcí v Praze. Stránky přinášejí některé informace o pražské muslimské komunitě, o činnosti Islámského centra v Praze, jeho historii a další aktuality.
Pražské Islámské centrum (Pražská mešita) sdružuje muslimy mnoha národností a je otevřené každému, kdo přichází s dobrým úmyslem, za poznáním a s otevřeným srdcem. Podporuje integraci muslimů v ČR při zachování jejich identity.
Domů K čemu slouží mešita Historie Pražské mešity Jak se chovat v mešitě Kdy je otevřeno Kde nás najdete Kontaktujte nás

Páteční kázání
Publikace
Galerie fotografií
Mešity a modlitebny
v ČR
Halal obchody a
restaurace
Výuka arabštiny
Mezináboženský
dialog
Archív aktivit
Inzerce
Odkazy

ODBORNÝ KURZ V AKÍDĚ (ISLÁMSKÉ VĚROUCE)

Vloženo: Neděle, 15. září 2013 5:24:23

 

V SOBOTU 21.9.2013 BUDE – INŠÁ-ALLÁH – ZAHÁJEN ODBORNÝ KURZ V AQÍDĚ (ISLÁMSKÉ VĚROUCE). ODBORNÉ LEKCE BUDOU VŽDY V SOBOTU 1x ZA 14 DNÍ V PRAŽSKÉ MEŠITĚ V BLATSKÉ ULICI. ZÁJEMCI SE MOHOU ZAPSAT PŘES FATWABANKU NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH WWW.SUNNA.CZ (V TAKOVÉM PŘÍPADĚ JE TAM TŘEBA VYPLNIT VŠECHNY POŽADOVANÉ ÚDAJE). TI, KTEŘÍ SE NEMOHOU DOSTAVIT NA KAŽDOU LEKCI, SE MOHOU UČIT PŘES AUDIOKNIHOVNU. KAŽDÉ POLOLETÍ PROBĚHNE PÍSEMNÝ TEST, KTERÉHO SE MUSÍ ZÚČASTNIT VŠICHNI. VÍCE INFORMACÍ NA ÚVODNÍ HODINĚ 21. ZÁŘÍ VE 14:30.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ: ŠEJCH SAMER SHEHADEH

 

 

 

 


Časy modliteb
islamstroy.com
Soutěž v pamatování Koránu
Nová brožura "Kdo je Alláh"