Change
Muslimská obec v Praze
Mír s vámi! Vítejte na stránkách spravovaných Muslimskou obcí v Praze. Stránky přinášejí některé informace o pražské muslimské komunitě, o činnosti Muslimské obce v Praze, její historii a další aktuality.
Jsme otevření každému, kdo k nám přichází s dobrým úmyslem, za poznáním a s otevřeným srdcem. Podporujeme začlenění muslimů v ČR při zachování jejich identity.
Domů Muslimská obec v Praze
se představuje
Muslimové v ČR K čemu slouží
mešita
Jak se chovat
v mešitě
Dary Kontakty

Páteční kázání
Letáky o islámu
Mešity a modlitebny v ČR
Halal obchody a
restaurace
Výuka arabštiny
Archív aktivit
Mezináboženský dialog
Odkazy

Safi ar-Rahman al-Mubarakpuri – Zapečetěný nektar

Vloženo: neděle 2. června 2024 15:32:13

 

Safi ar-Rahman al-Mubarakpuri – Zapečetěný nektar

 

Kniha Zapečetěný nektar (v arabštině ar-Rahíq al-Machtúm, angl. The Sealed Nectar) popisuje život člověka, který zásadním způsobem ovlivnil historii lidstva. Byl nanejvýš úspěšný na poli světském i duchovním, tak jako nikdo před ním ani po něm.

Jeho poselství a jeho odkaz se až do dnešních dnů zachovaly v autentické podobě, můžeme z nich tedy čerpat a inspirovat se jimi. Jeho posláním bylo přivést lidi z temnot ke světlu, od útlaku a křivd k morálce a spravedlnosti. Vedl lidi k odpuštění, shovívavosti, dobrým mravům a současně k obhajobě spravedlnosti.

Kniha Zapečetěný nektar indického autora al-Mubarakpuriho byla v soutěži vyhodnocena jako nejlepší v konkurenci 171 biografií proroka Muhammada, především díky autentičnosti zdrojů vyprávění.

 

Vázaná kniha s přebalem, 420 stran. Vydala Muslimská obec v Praze 2024, 1. vydání.

ISBN: 978-80-905731-7-8

 

Doporučená prodejní cena: 380,- Kč

 

 


Časy modliteb