Change
Muslimská obec v Praze
Mír s vámi! Vítejte na stránkách spravovaných Muslimskou obcí v Praze. Stránky přinášejí některé informace o pražské muslimské komunitě, o činnosti Muslimské obce v Praze, její historii a další aktuality.
Jsme otevření každému, kdo k nám přichází s dobrým úmyslem, za poznáním a s otevřeným srdcem. Podporujeme začlenění muslimů v ČR při zachování jejich identity.
Domů Muslimská obec v Praze
se představuje
Muslimové v ČR K čemu slouží
mešita
Jak se chovat
v mešitě
Dary Kontakty

Páteční kázání
Letáky o islámu
Mešity a modlitebny v ČR
Halal obchody a
restaurace
Výuka arabštiny
Archív aktivit
Mezináboženský dialog
Odkazy

MUSLIMSKÁ OBEC V PRAZE INFORMUJE První den měsíce Dzu l-hidždža letos připadá na pátek 7. června (přesně začíná 6. června po západu slunce). Den Arafa (9. Dzu l-hidždža) připadá na sobotu 15. června 2024. První den Svátku oběti (10. Dzu l-hidždža) připadá na neděli 16. června 2024. víceMuslimská obec v Praze se jako každý rok zúčastnila knižního veletrhu Svět knihy, který se konal ve dnech 23. až 26. května na výstavišti v Praze - Holešovicích. Na svém stánku nabízela kolem 30 publikací, z velké části zdarma. Veletrh letos navštívilo 60 tisíc návštěvníků. víceNOVÁ KNIHA - Muslimská obec v Praze vydala novou knihu s názvem Zapečetěný nektar, která je podrobným životopisem proroka Muhammada (mír s ním). víceNOVÁ KNIHA z produkce Muslimské obce v Praze se jmenuje Vývoj islámské právní vědy (fiqhu) víceÚstředí muslimských obcí oznamuje, že 1. den měsíce šawwálu (svátek Íd al-Fitr) roku 1445 hidžry připadá na středu 10. 4. 2024. víceČasy modliteb