Change
Muslimská obec v Praze
Mír s vámi! Vítejte na stránkách spravovaných Muslimskou obcí v Praze. Stránky přinášejí některé informace o pražské muslimské komunitě, o činnosti Muslimské obce v Praze, její historii a další aktuality.
Jsme otevření každému, kdo k nám přichází s dobrým úmyslem, za poznáním a s otevřeným srdcem. Podporujeme začlenění muslimů v ČR při zachování jejich identity.
Domů Muslimská obec v Praze
se představuje
Muslimové v ČR K čemu slouží
mešita
Jak se chovat
v mešitě
Dary Kontakty

Páteční kázání
Letáky o islámu
Mešity a modlitebny v ČR
Halal obchody a
restaurace
Výuka arabštiny
Archív aktivit
Mezináboženský dialog
Odkazy

SPATŘEN PŮLMĚSÍC ŠAWWÁLU, V PÁTEK, TJ. 21. 4. 2023, ZAČÍNÁ ÍD AL-FITR Ústředí muslimských obcí oznamuje, že 1. den měsíce šawwálu (svátek íd Al-fitr) roku 1444 hidžry je v pátek 21. 4. 2023. Sváteční modlitba se bude konat v 8:30 vícePŘEJEME VŠEM MUSLIMŮM POŽEHNANÝ RAMADÁN 1444 HIDŽRI Ústředí muslimských obcí v ČR oznamuje, že první den půstu letošního ramadánu připadá na čtvrtek 23. března 2023. víceDr. Jusúf al-Qaradáwí byl předním muslimským učencem, jenž zasvětil svůj život islámu. více1. MUHARRAM – ZAČÁTEK NOVÉHO ISLÁMSKÉHO ROKU 1444 HIDŽRI 1. Muharram letos připadl na sobotu 30. července 2022. S tímto datem začíná i nový islámský rok 1444 hidžri. víceÚstředí muslimských obcí a Muslimská obec v Praze oznamují, že první den půstu ramadánu 1443 je v sobotu 2. 4. 2022 PŘEJEME VŠEM MUSLIMŮM POŽEHNANÝ RAMADÁN. víceČasy modliteb