Change
Muslimská obec v Praze
Mír s vámi! Vítejte na stránkách spravovaných Muslimskou obcí v Praze. Stránky přinášejí některé informace o pražské muslimské komunitě, o činnosti Islámského centra v Praze, jeho historii a další aktuality.
Pražské Islámské centrum (Pražská mešita) sdružuje muslimy mnoha národností a je otevřené každému, kdo přichází s dobrým úmyslem, za poznáním a s otevřeným srdcem. Podporuje integraci muslimů v ČR při zachování jejich identity.
Domů K čemu slouží mešita Historie Pražské mešity Jak se chovat v mešitě Kdy je otevřeno Kde nás najdete Kontaktujte nás

Páteční kázání
Publikace
Galerie fotografií
Mešity a modlitebny
v ČR
Halal obchody a
restaurace
Výuka arabštiny
Mezináboženský
dialog
Archív aktivit
Inzerce
Odkazy

Připomenutí Hidžry - pozvánka

Vloženo: Úterý, 19. září 2017 15:52:50

POZVÁNKA

„Jestliže vy mu nebudete pomáhat, Alláh pomohl mu již dříve, když vyhnali jej nevěřící a když byl jedním ze dvou; a když byli oba skryti v jeskyni, pravil svému příteli: „Nermuť se, vždyť Alláh je s námi!“ A seslal mu Alláh Svou sakínu a podpořil jej vojsky pro vás neviditelnými a ponížil slova těch, kdož nevěřili, zatímco slovo Alláhovo je nejvyšší - Alláh zajisté je Mocný, Moudrý.“ (Korán, 9:40)

Vedení Muslimské obce v Praze vás s potěšením zve k setkání muslimské komunity a to při příležitosti připomenutí Hidžry a příchodu nového Islámského roku.

Kdy: v sobotu 23. 9. 2017 v 14:00 v mešitě v Opletalově 28.

Program setkání:

1)    Přednášky o Prorokově emigraci

2)    Promítání

3)    Soutěže o ceny

4)    Společný oběd

Všichni jsou zváni i s rodinami.


Časy modliteb
islamstroy.com
Soutěž v pamatování Koránu
Nová brožura "Kdo je Alláh"