Change
Muslimská obec v Praze
Mír s vámi! Vítejte na stránkách spravovaných Muslimskou obcí v Praze. Stránky přinášejí některé informace o pražské muslimské komunitě, o činnosti Islámského centra v Praze, jeho historii a další aktuality.
Pražské Islámské centrum (Pražská mešita) sdružuje muslimy mnoha národností a je otevřené každému, kdo přichází s dobrým úmyslem, za poznáním a s otevřeným srdcem. Podporuje integraci muslimů v ČR při zachování jejich identity.
Domů K čemu slouží mešita Historie Pražské mešity Jak se chovat v mešitě Kdy je otevřeno Kde nás najdete Kontaktujte nás

Páteční kázání
Publikace
Galerie fotografií
Mešity a modlitebny
v ČR
Halal obchody a
restaurace
Výuka arabštiny
Mezináboženský
dialog
Archív aktivit
Inzerce
Odkazy

Oslava SVÁTKU OBĚTI

Vloženo: Úterý, 9. listopad 2010 11:35:48

 

Oznámení

 

Islámská nadace v Praze blahopřeje všem muslimům v ČR ke Svátku oběti (Íd al-Adhá), který společně oslavíme v úterý dne 16. 11. 2010 a oznamuje, že sváteční modlitba se bude konat v 8:00 v nové sportovní hale SPARTA  (stejně jako minulý rok) na níže uvedené adrese:

ARENA SPARTA

Kovanecká 23
Praha 9 - Podvinný mlýn
stanice metra B - Českomoravská
zastávka tramvají - U Svobodárny

 

 

Poznámka : Prosíme všechny, aby si s sebou vzali kobereček na modlení.

إعــــــــلان

 

يسر الوقف الإسلامي في براغ أن يتقدم لجميع المسلمين بالجمهورية التشيكية بأسمى التهاني وأطيب الأمنيات بمناسبة حلول عيد الأضحى المبارك   وكل عام وأنتم بخير.  ويعلن أنه ستقام صلاة عيد الأضحى المبارك يوم الثلاثاء 16/11/2010م    الساعة 8:00 صباحاً في الصالة الرياضية الجديدة لنادي Sparta    نفس صالة العام الماضي  وذلك على العنوان التالي :

 ARENA SPARTA

 Kovanecká 23
Praha 9 - Podvinný mlýn

محطة المترو   B - Českomoravská
محطة الترام   - U Svobodárny

 

 

ملاحظة: نرجو من الجميع اصطحاب معهم سجادة للصلاة .


Časy modliteb
islamstroy.com
Soutěž v pamatování Koránu
Nová brožura "Kdo je Alláh"